Złóż zamówienie

Złożenie zamówienia jest bardzo proste:

1. Zapytanie

Wyślij zapytanie do odpowiedniego działu językowego:

lub za pomocą znajdującego się poniżej formularza zamówienia.


2. Odpowiedź i potwierdzenie zamówienia

W odpowiedzi otrzymasz wiadomość z podaną ceną i uzgodnionym terminem tłumaczenia, a także prośbę o ostateczne potwierdzenie zamówienia i podanie danych potrzebnych do wystawienia faktury.


3. Faktura i zapłata wynagrodzenia lub zaliczki

Po ostatecznym potwierdzeniu zamówienia otrzymasz wiadomość zawierającą fakturę oraz nr konta, na które należy przekazać całość wynagrodzenia (przy zleceniach do 3,5 strony rozliczeniowej) lub wpłacić zaliczkę (przy zleceniach od 4 stron rozliczeniowych). Pracę nad tłumaczeniem rozpoczynamy natychmiast po wpłynięciu wynagrodzenia lub zaliczki na podane konto lub po przedstawieniu dokumentu potwierdzającego zapłatę wynagrodzenia lub zaliczki (np. w formie skanu).


4. Wykonanie i dostarczenie tłumaczenia

Po otrzymaniu wynagrodzenia lub zaliczki wykonujemy tłumaczenie, które odsyłamy w ustalonym terminie na Twój adres e-mailowy z prośbą o potwierdzenie dostarczenia tłumaczenia i – w przypadku zaliczki – o zapłatę reszty naszego wynagrodzenia.


Zachęcamy również do zapoznania się z naszym Regulaminem.

Dla naszych stałych klientów, którzy zawarli z nami odrębną umowę o świadczenie usług tłumaczeniowych, oferujemy inne, korzystniejsze warunki współpracy. Dowiedz się więcej tutaj.

Nasza strona korzysta z plików cookies (więcej w dziale polityka prywatności).

Akceptuję