Image

Artur Bester

Tłumacz języka niemieckiego

Specjalizuje się w tłumaczeniach pisemnych z języka niemieckiego na polski oraz z języka polskiego na niemiecki z obszaru prawa, biznesu i ekonomii, transportu i logistyki, ubezpieczeń oraz turystyki.

Posiada tytuł magistra w dwóch dziedzinach: ekonomii i filologii germańskiej. Jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług w specjalności: ekonomika i organizacja transportu oraz na Wydziale Humanistycznym, kierunek: Filologia Germańska. W zawodzie tłumacza realizuje się od 11 lat prowadząc działalność gospodarczą w pełnym wymiarze czasu pracy.

Od roku 2006 figuruje w rejestrze tłumaczy Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Warszawie w zakresie prawa, transportu i turystyki. Współpracuje zarówno z klientami krajowymi jak i zagranicznymi, wśród których są radcowie prawni, maklerzy ubezpieczeniowi oraz klienci firmowi różnych branż, a także biura tłumaczeń.

Prywatnie miłośnik turystyki pieszej, zwłaszcza górskiej, oraz rowerowej.

LinkedIn: linkedin.com/in/arturbester
E-mail: german@tsltranslator.eu
Image

Piotr Ducher

Tłumacz języka angielskiego

Od kilkunastu lat wykonuje profesjonalne tłumaczenia z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski z różnych dziedzin (transport morski i lądowy, żegluga śródlądowa, biznes, gospodarka, nowe technologie informatyczne, technika świetlna i elektrotechnika).

Posiada również szerokie doświadczenie w przekładzie tekstów literackich o charakterze popularno-naukowym, publikowanych w formie książkowej.

Zarejestrowany jako tłumacz-specjalista w Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Warszawie. Od ponad 15 lat prowadzi własną działalność w zakresie tłumaczeń i konsultacji językowych w obszarze prawa i ekonomii zarówno dla klientów krajowych jak i zagranicznych, wśród których są uczelnie, kancelarie prawne, ośrodki badawcze, firmy prywatne i państwowe. Absolwent Politechniki Szczecińskiej z tytułem magistra inżyniera.

W wolnych chwilach pasjonat wędkarstwa i turystyki rowerowej.

LinkedIn: linkedin.com/in/piotrducher
E-mail: english@tsltranslator.eu
image

Zapoznaj się z opiniami naszych klientów!

Opinie

Nasza strona korzysta z plików cookies (więcej w dziale polityka prywatności).

Akceptuję