Ceny

Cenę za wykonanie każdego zlecenia ustalamy indywidualnie, zawsze w oparciu o tekst źródłowy. To odróżnia nas od wielu innych tłumaczy i biur tłumaczeń, którzy swe wynagrodzenie naliczają na podstawie ilości znaków w tekście przetłumaczonym, który jest zwykle dłuższy niż źródłowy.

Ceny tłumaczeń zależne są od:

  • długości tekstu
  • stopnia trudności tekstu
  • terminu wykonania zlecenia
  • nakładu pracy związanego z obróbką dokumentów (np. tekst niewyraźny, tekst pisany ręcznie, grafiki itp.)
  • dodatkowej redakcji przetłumaczonego tekstu i in.


Nie jesteśmy płatnikami VAT, więc wszystkie podawane przez nas ceny są cenami brutto.


Chcesz się dowiedzieć, ile zapłacisz za tłumaczenie, skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

Złóż zamówienie

Poniżej jeszcze kilka informacji dotyczących naliczania honorariów za tłumaczenia:

 

Proste rozliczenie

Za stronę rozliczeniową tłumaczenia specjalistycznego przyjmujemy 1800 znaków wraz ze znakami interpunkcyjnymi i spacjami w dokumencie źródłowym.

 

Zlecenie minimalne

Minimalna wielkość zlecenia to jest 1 strona rozliczeniowa. Przy zleceniach powyżej 1 strony rozliczeniowej, ilość stron naliczana jest z dokładnością do 0,5 strony.

 

Tryb tłumaczenia

Tryb zwykły: do 5 stron rozliczeniowych dziennie. Tryb ekspresowy: tłumaczenie wymagane w dniu zamówienia lub od 5 do 9 stron rozliczeniowych dziennie.

 

Tłumaczenia uwierzytelnione

Istnieje możliwość zamówienia u nas również tłumaczenia uwierzytelnionego. Wówczas za 1 stronę tłumaczeniową uznajemy 1125 znaków ze znakami interpunkcyjnymi i spacjami w dokumencie źródłowym.

 

Wysyłka pocztą

Koszt ewentualnej wysyłki przetłumaczonych dokumentów za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej ponosi klient według obowiązujących w danym przypadku stawek.

 

Stała współpraca

Jeżeli masz potrzebę częstszego korzystania z usług tłumaczeniowych, zapraszamy do stałej współpracy z naszą witryną na korzystniejszych warunkach. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

Stała współpracaJeśli chcesz korzystać częściej z naszych usług, oferujemy Ci możliwość stałej współpracy. Wystarczy zawrzeć z nami umowę ramową o świadczenie usług tłumaczeniowych. W zamian otrzymasz:

  • Korzystne rozliczanie krótkich tekstów (minimalne zlecenie - 0,5 strony rozliczeniowej przy tłumaczeniach nieuwierzytelnionych)
  • Wygodny system rozliczeń (comiesięczna faktura za tłumaczenia wykonane w ciągu danego miesiąca)
  • Uproszczony system zamawiania tłumaczeń

W sprawie zawierania umów o stałą współpracę, prosimy o kontakt z wybranym działem.

Nasza strona korzysta z plików cookies (więcej w dziale polityka prywatności).

Akceptuję